+48 501 771 904Plac Dworcowy 2, 58-160 Świebodzice
+48 501 771 904Plac Dworcowy 2, 58-160 Świebodzice
Pon - Pt
09.00 - 18.00
Sobota
09.00 - 14.00
Wirtualny Spacer

Drzwi z montażem Świdnica

W naszej ofercie znajdują się drzwi z montażem. Dla klientów ze Świdnicy przygotowaliśmy bogatą ofertę drzwi oraz akcesoriów od najlepszych producentów. Mogą Państwo u nas zamówić drzwi marki DRE, Porta, Kr Center, Disting, Intenso czy Centorium. Z chęcią przedstawimy dostępne katalogi i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowanie do gustu, potrzeb oraz budżetu. Wybrane przez Państwa drzwi również zamontujemy.

Jesteśmy przekonani, że bogata oferta pozwoli wybrać drzwi idealnie pasujące do domu, mieszkania, pokoju czy innego obiektu. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy specjalizują się w wysokiej jakości stolarce drzwiowej. Każdy nasz klient może liczyć na fachowe doradztwo wykwalifikowanych pracowników, nie tylko w zakresie drzwi, ale również paneli podłogowych. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem w Świdnicy

Oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne wraz z montażem w Świdnicy oraz okolicach. Zapewniamy szeroki wybór drzwi zróżnicowanych pod względem rozmiaru, koloru, wzoru, stylu wykonania oraz materiału. W asortymencie drzwi wejściowych, zewnętrznych znajdują się modele gwarantujące szczelność, wysoki poziom izolacji cieplnej i akustycznej oraz doskonały wygląd mimo niesprzyjających warunków pogodowych.

Nie brakuje u nas drzwi wewnętrznych, czyli pokojowych. Są to modele łączące funkcjonalność z estetyką. Proponujemy drzwi pełne oraz drzwi z częściowymi przeszkleniami. Bez problemu można je dopasować do danego pomieszczenia w domu, mieszkaniu lub firmie. W ofercie dostępne są drzwi wraz z ościeżnicami oraz klamkami. Można również samodzielnie wybierać spośród wielu akcesoriów.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą drzwi z ich montażem na terenie Świdnicy, zapraszamy do kontaktu.