+48 501 771 904Plac Dworcowy 2, 58-160 Świebodzice
+48 501 771 904Plac Dworcowy 2, 58-160 Świebodzice
Pon - Pt
09.00 - 18.00
Sobota
09.00 - 14.00
Wirtualny Spacer

Panele podłogowe Świdnica

Klienci ze Świdnicy i okolic mogą liczyć na szeroki wybór paneli podłogowych w naszym salonie. Jesteśmy przedstawicielem wielu firm specjalizujących się w produkcji wysokiej jakości podłóg. Oferujemy panele wyróżniające się estetyką wykonania, ciekawym wzornictwem oraz trwałością. Zapewniamy szeroką gamę kolorystyki. Dostarczamy klientom podłogi, które są łatwe w pielęgnacji, a ich czyszczenie nie zajmuje wiele czasu. Dzięki temu doskonale się prezentują mimo upływu czasu i intensywnej eksploatacji.

Z doświadczenia wiemy, że wybór odpowiednich paneli podłogowych do domu czy mieszkania nie jest łatwy. Mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne doradztwo oraz usługi montażowe. Oferujemy panele i drzwi z montażem w Wałbrzychu, Bolkowie i oczywiście Świdnicy.

Nowoczesne panele podłogowe dla klientów ze Świdnicy

Proponowane przez podłogi charakteryzują się szeregiem zalet, które przekładają się na komfort użytkowania oraz estetykę wnętrza. Nowoczesne panele podłogowe dla klientów ze Świdnicy są przede wszystkim bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania oraz wgniecenia. Niektóre modele wyróżniają się specjalną powłoką ochroną, co jest szczególnie polecane w przypadku domów z małymi dziećmi czy zwierzętami.

Niewątpliwą zaletą nowoczesnych paneli podłogowych jest ich wygląd. Dzięki dostępnym obecnie na rynku technologiom produkcji, panele te doskonale imitują naturalne materiały, takie jak drewno czy kamień, a jednocześnie są od nich znacznie tańsze.

Zachęcamy do obejrzenia katalogów dostępnych na naszej stronie, a w przypadku pytań prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt.