+48 501 771 904Plac Dworcowy 2, 58-160 Świebodzice
+48 501 771 904Plac Dworcowy 2, 58-160 Świebodzice
Pon - Pt
09.00 - 18.00
Sobota
09.00 - 14.00
Wirtualny Spacer

Panele podłogowe Świebodzice

Panele, Podłogi

Katalogi
Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem wielu firm produkujących panele podłogowe. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.
Panele

Podłogi

Swiss Krono
swissaurum

Podłogi Podłodowe

Swiss Krono
Panele

Panele

UpLine - Pavilo
Panele

Panele

UpLine - Pavilo Plus
upline

Panele

UpLine - Synchro
Panele

Kolekcja Wineo

Podłogi Laminowne
weninger

Panele

Weninger
weninger1a

Weninger - Aquatus

UpLine - Synchro
classen

Classen

Podłogi

Wszystkich, którzy szukają do swoich wnętrz idealnych paneli podłogowych, zapraszamy do salonu w Świebodzicach. Zapewniamy bogatą ofertę podłóg od takich producentów jak: Swiss Krono, UpLine, Weninger czy Classen. Każda z tych marek zadbała o różnorodność paneli pod względem koloru, grubości i sposobie wykończenia. Jesteśmy przekonani, że tak szeroki asortyment pozwoli Państwu wybrać podłogę dopasowaną do indywidualnego gustu, oczekiwań domowników oraz stylu danego wnętrza.

Klientom, którzy znajdą u nas swoją wymarzoną podłogę lub odpowiednie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oferujemy profesjonalny montaż. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny.

Panele podłogowe najwyższej jakości

W ostatnich latach na rynku pojawiło się wiele nowych trendów z zakresu podłóg. Jednym z nich są panele podłogowe imitujące naturalne drewno, które pozwalają na uzyskanie efektu ciepłej i przytulnej podłogi, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów związanych z zakupem i montażem tradycyjnych desek. Panele tego typu są nie tylko estetyczne, ale także trwałe i odporne na ścieranie.

Innym interesującym trendem są panele podłogowe o fakturze kamienia oraz betonu, które doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym czy loftowym. Dzięki swojej oryginalnej estetyce oraz wysokiej jakości wykonania, tego rodzaju panele podłogowe są coraz częściej wybierane przez osoby poszukujące nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań.

Zapraszamy do naszego salonu w Świebodzicach oraz zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.